In de week van 19 februari ontvangen inwoners van de kernen Andelst en Herveld een algemene informatiebrief in de bus over het Speelproject Andelst en Herveld 2024. Gemeente Overbetuwe wil met bewoners onderzoeken hoe de speelplekken aangepast kunnen worden. Voor elke speelplek in Andelst en Herveld is daarvoor een ontwikkelrichting opgemaakt. Op deze pagina kunt u per project reageren op die ontwikkelrichting.
U kunt tot en met 24 maart hierover digitaal uw mening geven of live tijdens het inloopmoment op 21 maart in De Poort in Andelst aan de Kerkstraat 5 van 16.00-20.00 uur.
Wilt u continu op de hoogte gehouden worden van de voortgang van dit speelproject, dan kunt u zich aanmelden voor de projectnieuwsbrief